دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندارآستانه اشرفیه بمناسبت هفته شورای نگهبان :

جلب رضایت مردم ،عامل اصلی اعتمادشان به مسئولان و نظام است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/19 16:00 ویرایش : ‎1397/04/20 07:42 بازدید: 224

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه صبح امروز بمناسبت هفته شورای نگهبان با رئیس و اعضای هیات نظارت بر انتخابات شهرستان در دفتر کار خود دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه : رحیم حیدری گلرودباری در این دیدار از لزوم همگرایی در رابطه با مسائل گوناگون اشاره کرد و گفت : اگر تخطی انجام پذیرد در امور از بیت المال متضرر خواهیم شد و در نهایت نظام آسیب خواهد دید . ازجمله مواردی که ضرورت همگرایی را می طلبد برگزاری انتخابات در شهرستان می باشد که الحمدالله با همگرایی که در بین دستگاه های اجرایی و نظارتی شهرستان وجود داشت تمامی سخنرانی های کاندیدا ها برگزار گردید و همه توانستند در فضایی آرام به تبلیغات بپردازند و نظرات و برنامه های خود را اعلام نمودند ، از طرفی فردای روز برگزاری انتخابات هیچ گونه اعتراض یا کمپین اعتراضی یا جمع آوری طومار بر له یا علیه افراد و جناح ها مختلف نداشتیم به نحوی که فردای روز انتخابات آرامش در شهرستان برقرار بود .

فرماندار آستانه اشرفیه در پایان گفت : اعتماد مردم را بایستی جلب نمود یعنی اینکه مردم شورای نگهبان یا فرمانداری یا هر اداره ی دیگری را جزئی از خودشان بدانند و به سیستم اعتماد داشته باشند . وقتی مردم به سیستم اعتماد کنند دیگر هیچ گونه بازی سیاسی و حیله دشمن اثر نخواهد کرد . باید به گونه ای عمل کنیم بعد از دوره مدیریتی که زودگذر می باشد خداوند متعال و مردم از ما راضی باشند و از همان عزت و احترام گذشته بلکه بیشتر از ان نزد مردم برخوردار باشیم .

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی