چهارشنبه 5 تیر 1398
فرماندار آستانه اشرفیه :

امام جمعه ، پدر معنوی و فرهنگی شهرستان است ، طبیعتا همه ملزم به کمک و همکاری هستیم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/06 16:45 بازدید: 271

جلسه شورای اداری شهرستان آستانه اشرفیه صبح امروز با موضوع تکریم و معارفه امام جمعه آستانه اشرفیه و به ریاست رحیم حیدری فرماندار شهرستان و با حضور مسولین ادارات و اقشار مردم شهرستان در حرم مطهر شهدای آستانه اشرفیه برگزار گردید .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه ؛ صبح امروز مراسم تودیع و معارفه ائمه جمعه سابق و جدید شهرستان در جلسه شورای اداری شهرستان که در حرم مطهر شهدای آستانه اشرفیه به ریاست رحیم حیدری گلرودباری برگزار شد .

 

فرماندار آستانه اشرفیه در ابتدای جلسه با اشاره به حادثه تروریستی اهواز گفت : دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم ایرا ن با به بن بست رسیدن نقش های خود به منطق کور ترور که منطق ذلیلانه ای است روی آورده اند . این در حالی است که اینگونه حوادث مردم ما را بیش از پیش متحد و راسخ در عزم خود خواهد نمود .

 

رحیم حیدری گلرودباری در رابطه  با موضوع جلسه شورای اداری امروز افزود : امروز مراسم تجلیل از خادم مردم در حوزه های مختلف است ک بمدت 3 سال در جایگاه امامت جمعه شهرستان خدمتگزاری نمود . حجت الاسلام ساجدی انسانی بود که علاوه بر حوزه کاری خود در حوزه های اجتماعی و مردمی و حتی عمرانی خود را درگیر می کرد .

 

وی در ادامه به نقاط قوت شهرستان اشاره نمود و گفت :یکی از بارزترین نقاط قوت ما در شهرستان همدلی و همزبانی بین مدیران شهرستان بایکدیگر و مردم است . بطور مثال در بحران کم آبی نیز توانستیم با همین روحیه و حضور روحانیت معزز و امام جمعه شهرستان از آن فارق آئیم حجت الاسلام ساجدی نقش ویژه ه ای در این اتحاد و پیشرفت داشت ، بطوریکه طی 3 سال گذشته هیچ گونه تنش و دعوای آبی نداشتیم و یک متر مربع از مزارع ما بر اثر مشکل آب لم یزرع نشد .

 

فرماندار آستانه اشرفیه گفت : شهرستان با توجه به وجود بابرکت بقعه حضرت سید جلال الدین اشرف  (ع) ، عالمان و بزرگان دینی مانند آیت الله وحید ، آیت الله ضیایی و آیت الله امینیان بافت مذهبی به خود گرفته است . پدر معنوی و فرهنگی شهرستان امام جمعه است ، طبیعتا همه ما ملزم به همکاری و کمک هستیم . بنده به عنوان رئیس شورای اداری شهرستان آمادگی کامل داریم تا همه امکانات خود را به کار بندیم تا حجت الاسلام طیبی امام جمعه جدید شهرستان در امور موفق شوند . اعتقاد ما اینست موفقیت دیگران موفقیت خود ما در شهرستان است . امیدواریم که در راه خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استوار و ماندگار گردیم .

 

گفتنی است در ادامه جلسه شورای اداری محمد حسین قربانی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام محمد ساجدی امام جمعه سابق آستانه اشرفیه و در پایان حجت الاسلام اسلامی نژاد مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگزاری ائمه جمعه در گیلان پس از ایراد سخنرانی و قرائت حکم انتصاب حجت الاسلام طیبی را قرائت و به وی اعطا نمود .

 

گالری عکس مرتبط نشست شورای اداری
دولت و ملت همدلی و همزبانی