چهارشنبه 5 تیر 1398
رئیس کمیته شن وماسه شهرستان :

ارائه خدمت در جهت کسب رضایتمندی و تحقق مطالبات مردمی موضوعی حائز اهمیت است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/05 11:38 ویرایش : ‎1397/07/05 11:40 بازدید: 224

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه کمیته شن وماسه شهرستان به ریاست رحیم حیدری گلرودباری فرماندار آستانه اشرفیه در فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار آستانه اشرفیه پس از یاد خداوند متعال و خیر مقدم به اعضای حاضر ، دستور کار جلسه را تشریح نمود و اظهار داشت : ارائه خدمت در جهت کسب رضایتمندی و تحقق مطالبات مردمی موضوعی حائز اهمیت بوده و خواستار همکاری دستگاههای ذیربط در تحقق این امر شد و تاکید نمود عملکرد دستگاهها نباید هیچ گونه  تناقضی با ضوابط و مقررات داشته باشد.

 گفتنی است در ادامه پس از تبادل نظر حاضرین در جلسه تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:

1. با توجه به دپوی خاک در مسیر جاده و درخواست شوراهای اسلامی روستاهای واقع در آن مسیر جهت پاکسازی حاشیه خیابان، مقرر گردید بازدید میدانی و کارشناسی توسط اداره جهاد کشاورزی انجام گردد و در صورت تشخیص غیرمعدنی بودن مصالح (گل و خاک نباتی) اداره جهاد کشاورزی مجوز لازم را صادر نموده و پس از صدور مجوز، عملیات پاکسازی ظرف بازه زمانی یک ماه انجام گردد.

 

2. با توجه به درخواست دهیاری برخی روستاها جهت حمل رسوبات حاصل از لایروبی نهر روستا به زمین ورزشی روستا، جهت تسطیح آن مقرر گردید دهیاری درخواست کننده مختصات نقاط را به امور منابع آب شهرستان اعلام و پس از بررسی، اداره امور منابع آب مجوز لازم را جهت انتقال صادر و پس از صدور مجوز ، انتقال رسوبات ظرف بازه زمانی یک هفته انجام گردد.  

 

 

گالری عکس مرتبط کمیته شن وماسه
دولت و ملت همدلی و همزبانی