دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه :

انتقاد سازنده ، اصلی ترین راهکار حل مشکلات است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/21 10:10 بازدید: 226

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه : جلسه نقد و بررسی مراسم بزرگداشت دکتر معین به ریاست مهندس حیدری در فرمانداری برگزار شد.

این جلسه به دستور فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در پی انتقاد چند تن از شهروندان در خصوص نحوه برگزاری مراسم در فضای مجازی برگزار گردید . فرماندار و سایر اعضای ستاد گرامیداشت دکتر معین آمادگی خود را مبنی بر حضور منتقدین در جلسه اعلام  نمودند. سرانجام این جلسه در تاریخ 17 تیرماه 97 یعنی سه روز بعد از برگزاری این مراسم تشکیل شد و متاسفانه منتقدان با عدم حضور و اعلام مطالب و نظرات خود از طریق مراجع رسمی ، بر واهی بودن انتقادت وارد شده مهر تایید زدند.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه ضمن تشکر از اعضای ستاد جهت برگزاری این مراسم اظهار داشت : نکته حائز اهمیت آنست که برگزاری هر همایش یا بزرگداشتی دارای نقاط ضعف و قوت است و اگر نقد با صداقت همراه باشد باید پذیرفته شود و در جای خود به صورت کامل نسبت به رفع آن اقدام گردد .

حیدری به یکی از موضوعات مطرح شده توسط منتقدین مبنی بر عدم حضور چهره های برجسته شهر از جمله امام جمعه و نماینده شهرستان در لیست کسانی که در این مراسم منتخب سخنرانی بودند اشاره کرد و گفت : ترکیب سخنران ، نحوه برگزاری مراسم ، تقدم و تاخر برنامه ها با تصمیم گیری اعضای ستاد بوده و هیچگونه پیش دستوری توسط نحوه ی پیشبرد این مراسم از سوی فرماندار یا اعضای دیگر وجود نداشته است.

رییس ستاد گرامیداشت دکتر معین ادامه داد: با توجه به ارزیابی صورت گرفته توسط خانم دکتر مهدخت معین  و رجوع به خطبه های نماز جمعه مورخ 15 تیر97 که توسط شخص دکتر ساجدی امام جمعه آستانه اشرفیه بیان شد گویای رضایتمندی کامل ایشان از نحوه اجرای مراسم است . 

حیدری تداخل زمانی مهمترین جلسه استانی را دلیل عدم حضور خود در این مراسم برشمرد و افزود: حضور دکتر نوبخت و تشکیل شورای اداری جهت پیگیری پروژه های عمرانی مهم از جمله پل کربی و منافع ارزشمند آن برای شهرستان دلیلی بر عدم حضور بنده در این مراسم بود.

فرمانداربه فضای دوستی و آرام حاکم در شهرستان مبنی بر طرح هرگونه انتقاد و پیشنهاد سازنده اشاره کرد و گفت : پیشنهاد من به  مردم و مسئولانی که می توانند به مسائل عمرانی ، فرهنگی ، اجتماعی ، اخلاقی ، سیاسی و سایر موضوعات شهر کمک کنند آنست که از این فضای باز مشارکت استفاده نموده و انرژی خود را صرف مسایل بیهوده و تشویش اذهان مردم نکنند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی