دوشنبه 1 بهمن 1397
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه :

باید با انواع روشنگری ها، به شبهات ذهن نسل جوان در مورد دین پاسخ داد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/21 11:27 ویرایش : ‎1397/04/21 11:29 بازدید: 224

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه : جلسه ستاد دهه کرامت به ریاست مهندس حیدری درفرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه ضمن تبرک ایام فرخنده  دهه کرامت اظهار داشت : حسب دستور دین مبین اسلام و رویکرد ائمه اطهار (ع) ، انسانها دارای  کرامت بالایی هستند و توجه به این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

حیدری شادی و نشاط مسلمانان را یک اصل مهم دانست و گفت : با برگزاری جشن ها بمناسبت میلاد ائمه اطهار(ع) علاوه بر فراهم نمودن بستر شادی و نشاط اسلامی، می توان برخی از مفاهیم و آموزه های دین را در قالب این جشنواره ها در بین آحاد جامعه بویژه نسل جوان و نوجوان ترویج داد.

به گفته وی ؛ ضروری است نسل جوان و نوجوان ضمن آشنایی با مفاهیم دین با سیره بزرگان دین نیز به شناخت برسند . در این بین وظیفه مسئولان امر آنست که با تکیه بر انواع روشنگری ها در فضای حقیقی و مجازی به شبهاتی که دشمن در خصوص دین اسلام در ذهن مردم جامعه ایجاد کرده است پاسخ مناسب دهند که منجر به رفع آن شبهات گردد.

نماینده عالی دولت در شهرستان به مسئولان برگزاری جشن دهه کرامت تاکید کرد : با توجه به اینکه از میلاد مبارک حضرت فاطمه معصومه (ع ) تا میلاد امام رضا (ع) بعنوان دهه کرامت نامگذاری شده است و تجلیل از امامزادگان استان بمناسبت این ایام ، به طور متمرکز استانی در این شهرستان برگزار میشود لازم است تمام تلاش خود را در جهت برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم انجام دهید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی