چهارشنبه 5 تیر 1398
فرماندار آستانه اشرفیه در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی:

برقراری امنیت مردم اصلی ترین ماموریت نظام مقدس جمهوری اسلامی است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/18 14:47 بازدید: 229

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه : صبح امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی مهندس حیدری در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی شرکت نمود .

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به خادمین این عرصه اظهار داشت : هفته نیروی انتظامی بدین معنا نیست که عملکرد این حوزه فقط در یک هفته ظهور و بروز دارد بلکه برای آنست که جایگاه این عزیزان به عموم شناسانده و مورد سنجش مسئولان قرار گیرد.

وی ادامه داد: توصیه من به شما عزیزان این است که برای عملکرد بهتر نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی و در جهت تقویت آن عمل نمایید.

رحیم حیدری برقراری امنیت را اصلی ترین ماموریت نظام جمهوری اسلامی برشمرد و افزود :  امنیت مردم موضوعی نیست که خدشه بردار باشد و بتوان به سادگی از کنار آن عبور کرد و جزء اصیل ترین ارکان نظام تلقی می شود . در این مساله نقش نیروی انظامی بسیار والا و ارزشمند است .

رییس شورای تامین شهرستان ادامه داد : اگر کشوری غنی از تمام پتانسیل های  علمی ، فرهنگی ، سیاسی ، نظامی ، اقتصادی و... باشد اما امنیت در آن کشور نباشد  ، ارزش داشته هایش بسیار کم و ناچیزی بوده چرا که  تمام آن مسایل در سایه امنیت و آرامش ارزشمند است.

نماینده عالی دولت در شهرستان حوزه های گوناگون قضایی ، اطلاعاتی ، امنیتی و انتظامی را مسئول تامین امنیت مردم برشمرد و خاطر نشان کرد : به گفته حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مردم از ارکان اصلی نظام اند . اگر بخواهیم تلاش هایمان ثمر بخش باشد باید مردم را پای کار آورده و به آنها آموزش دهیم  که  در برقراری  نظم و امنیت یاری دهنده ما باشند . در این صورت می بینیم بسیاری از هزینه ها کم و به حداکثر بهره برداری نائل می گردیم.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی