چهارشنبه 5 تیر 1398
فرماندار آستانه اشرفیه در همایش پلیس ، امنیت و اصناف :

بازاریان هوشیار هرگز فریب دشمن در جنگ اقتصادی نمی خورند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/19 13:16 ویرایش : ‎1397/07/19 13:17 بازدید: 254

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه : روز گذشته به مناسبت هفته نیروی انتظامی همایش پلیس ، امنیت و اصناف به ریاست مهندس حیدری و با محوریت نیروی انتظامی در  سالن اجتماعات فرمانداری آستانه اشرفیه برگزارشد.

فرماندار آستانه اشرفیه  در این همایش ،بار دیگر برلزوم ایجاد امنیت برای مردم توسط مسولین تاکید نمود و اظهار داشت : اگر افراد جامعه از بالاترین امکانات رفاهی برخورار باشد ولی امنیت نباشد قابلیت استفاده از آن را نخواهند داشت . بحمدالله با تلاش و هوشیاری مردم و مسولین امنیت در کشور برقرا ر است و دشمن نمی تواند با دسیسه های مختلف نظم و آرامش کشور را خدشه دار کند. 

حیدری در ادامه به نوسانات اقتصادی حال حاضر کشور اشاره داشت و گفت : در هر کشوری برهه های سخت وجود داشته و این وظیفه مردم و حاکمیت آن کشور است که با همبستگی و هم افزایی به وظایف خود در قبال یکدیگر و جامعه به درستی عمل نمایند. در غیر اینصورت آن کشور محکوم به فروپاشی است.

وی در این راستا افزود: بازاریان دشمن شناسان خوبی در جامعه هستند .  اصناف و بازاریان جامعه ما  ، بسیار هوشیار و آگاه به  مسایل روز جامعه  بوده و هرگز فریب دشمن را در جنگ اقتصادی  نخواهند خورد.

رحیم حیدری قدرت مردمی را بهترین پشتوانه نظام در مقابله با توطئه دشمن برشمرد و اظهار کرد : مردم ایران و گروه های سیاسی و جناحی با همه تضارب آرا و اندیشه های مختلف  در منافع ملی و مقابله با دسیسه های دشمن  یک پارچه و واحد عمل می کنند  و در راه مبارزه و تحقق  آرمان های  انقلاب و نظام خود پایداری  می ورزند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی