دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه:

دهیاران و شوراها حلقه وصل مردم با مسئولان هستند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/19 14:15 بازدید: 183

به گزار ش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه : روز گدشته همایش روز ملی روستا و عشایر در بخشداری مرکزی آستانه اشرفیه با حضور مهندس حیدری برگزار شد.
فرماندار آستانه اشرفیه ضمن تبریک این روز به اعضای حاضر اظهار داشت : دهیاران و شوراها به عنوان کاربردی ترین جایگاه مدیریتی با روستاییان بوده و باید با تلاش و دقت بالا به مشکلات مردم رسیدگی کنند.
وی تلاش شبانه روزی دهیاران و شوراها در بحران بارندگی اخیر را بسیار ارزشمند عنوان کرد وگفت : بخشداران محترم شهرستان در تمام ساعات شبانه روز با همکاری شما عزیزان گزارشات لحظه ای از وضعیت آبگرفتگی معابر  به ستاد بحران شهراستان ار ایه می کردند که این موضوع برای ستاد بسیار کمک کننده و راه گشا بود.
حیدری در ادامه به موضوع بوم گردی در روستاها اشاره نمود و تصریح کرد : گیلان از شرایط آب و هوای مطلوبی نسبت به سایر استان ها که طی چند سال اخیر دچار خشکسالی شده اند برخوردار است . به همین دلیل پیش بینی می شود جمعیت آن با ورود افراد غیر بومی تا ده سال آینده به دو برابر افزایش  یابد.
وی ادامه داد : طرح بوم گردی از یک سو  به افراد منظقه کمک می کند با حفظ اراضی موردتملک خود با ایجاد فضای گردشگری برای خود اشتغال زایی کنند. و از سوی دیگر کمک می کند تا از متروکه شدن روستاها جلوگیری شود .

دولت و ملت همدلی و همزبانی