دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه :

باید فضای ارتکاب جرم برای سارقان را نا امن ساخت

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/19 13:08 بازدید: 75

صبح امروز جلسه کمیسیون پیشگیری از وقوع سرقت به ریاست  فرماندار و با حضور اعضای ذیربط در فرمانداری برگزار شد .  

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه : رحیم حیدری با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم و مسئولان با یکدیگر در جهت افزایش میزان امنیت شهرستان، تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم این امر را محقق کنیم لازم است تا شیوه های تعاملی را دنبال کرده و همکاری های لازم را در این خصوص داشته باشیم.

وی درادامه افزود: یکی از مواردی که باعث ایجاد ناامنی در شهرستان می شود، سرقت است. باید براساس میزان وقوع جرم و مناطقی که در آن فراوانی سرقت بیشتر است طرحی توسط  نیروی انتظامی به کمک بخشداران و دهیاران برنامه ریزی گردد تا این معضل اجتماعی ریشه کن شود .

نماینده عالی دولت در شهرستان  با تاکید بر رعایت الزامات حفاظتی توسط ادارات، بیان داشت: سازمان ها و دستگاه های اجرایی در بحث ایمن سازی ادارات و مجموعه هایی که تحت مدیریت شان است، باید اهتمام لازم را داشته و فضای ارتکاب جرم را برای سارقان نا امن سازند .

 حیدری با بیان اینکه همکاری مردم و دستگاه های اجرایی با پلیس کمک شایانی برای کاهش سرقت در سطح شهرستان می کند، اظهار داشت: نیروی انتظامی زحمات بسیاری برای برقراری امنیت و آرامش در شهرستان متحمل می شود و همه مردم، دستگاه های اجرایی، بخشداری، دهیاری ها باید با همکاری و تعامل مناسب با پلیس زمینه وقوع سرقت را کاهش دهند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی