چهارشنبه 5 تیر 1398

معاون مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه دیدار کرد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/22 11:02 بازدید: 141

مهندس کامران پی معاون مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه : رحیم حیدری در این دیدار با اشاره به اوضاع اقتصادی کشور که به واسطه تحریم ها و برخی موضوعات داخلی، شرایط سختی را برای جامعه  به ویژه بخش صنعت فراهم آورده است گفت : واحدهای تولیدی در شهرستان با وجود مشکلات فراوان از جمله نوسانات ارزی و تحریم ها، خود را با شرایط موجود وفق داده و به کار خود ادامه داده اند . تعامل دستگاه های اجرایی خدمات رسان از جمله صنعت،معدن و تجارت، تامین اجتماعی و امور مالیاتی با واحد های صنعتی شهرستان سبب شده طی سه سال گذشته هیچگونه نارضایتی در این بخش موجود نباشد .

وی در ادامه افزود : در زمان حاضر که تشدید تحریم ها، نوسانات ارزی را در برداشته است ،حمایت نکردن از تولید ملی مشکلات واحدهای تولیدی را چند برابر می کند همچنان که در سال های اخیر تعدادی از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط را تا تعطیلی و ورشکستگی پیش برده است .

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه ادامه داد: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و رونق تولید و کسب و کار، حمایت از واحدها تولیدی کوچک و متوسط است. خوشبختانه در شهرستان این موضوع جاری است و کارگروهی متشکل از ادارات صنعت،معدن و تجارت، برق،آب ،گاز و محیط زیست در بازدی هفتگی از واحد های تولیدی از نزدیک مشکلات آنان را بررسی و رفع می کنند . اگر مشکلی نیاز به طرح موضوع در فرمانداری باشد در کوتاهترین بازه زمانی تشکیل جلسه داده و به بررسی آن می پردازند .  

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی