چهارشنبه 5 تیر 1398

جلسه یاوران شهر در فرمانداری برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/22 13:01 بازدید: 137

جلسه یاوران شهر با حضور فرماندار، مسئولان شهری و جمعی از شهروندان آستانه اشرفیه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه :رحیم حیدری در این نشست صمیمی مشارکت مردم در این جلسه را مایه دلگرمی مسئولان دانست و گفت: این موضوع یک پشتوانه برای مسئولان است تا با قدرت و جدیت بیشتری به وظایف خود عمل کنند.

ایشان حضور مردم در نشست های اینچنینی در فرمانداری به جهت پیگیری مطالباتشان را نشانه اعتماد مردم به نظام دانست و اظهار کرد: ملاقات عمومی مردم با مسئولان تسهیل روند خدمت‌رسانی و شتاب‌بخشیدن به فرآیند حل مشکلات می باشد. هدف از این دیدارها علاوه بر حل مشکلات مردم ، آشنایی با خواسته ها و شناخت اولویت های شهرستان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان به اتحاد نیروی های نظامی ، امنیتی و سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت : نحوه ی همکاری این سه ارگان تاثیر بسزایی در کاهش ارتکاب جرم در شهرستان داشته است. در بسیاری از موارد مشاهده شده فرماندهان ارشد به صورت نامحسوس عملکرد نیروهای تحت امر خود را مورد ارزیابی قرار داده اند .

وی در خصوص بازگشایی طرح حرم توضیح داد : بازگشایی این مسیر گشایشی در معضل چندین ساله شهرستان است. بارها تاکید شده است که جهت محقق شدن این امر، مسئولان بایستی با اهتمام ویژه و نگاه دلسوزانه به این موضوع رسیدگی کنند. پراکندگی در انجام  پروژه ها، باعث افزایش هزینه ها و کاهش کیفیت کار می شود. بنابراین ضروری است با نظارت و اعتماد به  پیمانکاران این پروژه و فراهم سازی بستر مناسب، به آنان در اتمام این پروژه کمک شود .

 فرماندار در خصوص وضعیت آببندان های شهرستان گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده و پیشنهاداتی که از سوی فرمانداری به مسئولان استانی انجام شد، قرار است تفاهم نامه ای میان استانداری و عوامل ذیمدخل در این پروژه منعقد گردد تا استخرها تا نیمه ی بهمن آماده برای آبگیری شوند . 

دولت و ملت همدلی و همزبانی