جمعه 3 خرداد 1398
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه ؛

وفای به عهد از خصلت های بارز ورزشکاران است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/12/25 11:01 بازدید: 75

نشست هیات های ورزشی و عوامل برگزاری المپیاد ورزشی آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر به ریاست فرماندار و با حضور رییس و عوامل ورزش شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه؛ مهندس حیدری  در این نشست صمیمی وفای به عهد را از ویژگی های اصلی ورزشکاران نام برد و گفت : ورزش در سلامتی جسم و روان و پیشگیری از بسیاری از آسیب های اجتماعی و ایجاد نشاط و شادابی در جامعه به ویژه در بین جوانان بسیار موثر است .

وی با اشاره به عملکرد قابل قبول  مجموعه های ورزشی شهرستان اظهار داشت : حضور چشم گیر ورزشکاران شهرستان در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی نظیر راهپیمایی های 22 بهمن ، انتخابات و کمک رسانی در بحران هایی چون برف بیانگر پایبندی آنان به ارزش‌های والای انسانی، اخلاقی و فرهنگی و تداوم راه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دوران دفاع مقدس خواهد بود.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه ضمن تاکید بر توسعه فعالیتهای ورزشی افزود : برای تحقق این امر انتظار می رود از تمام ظرفیت ها استفاده شود. تلاش ما بر این است تا با همفکری صاحب نظران و دریافت اعتبارات لازم نسبت به حل مشکلات اقدام نماییم.

حیدری ادامه داد: دیدگاه همه مسئولان نظام  تقویت ورزش و حمایت از آن است و تلاش ما بر این است تا حد توان از هیأت های ورزشی و ورزشکاران حمایت نماییم.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید برفراهم شدن زمینه های ورزشی برای تمام جوانان تصریح کرد: باید روسای هیات ها، مربیان و ورزشکاران در جهت جذب جوانان و نوجوانان در میادین ورزشی تلاش مضاعف نمایند.

گفتنی است در پایان مراسم از برخی ورزشکاران و مدال آوران شهرستان تجلیل بعمل آمد .

دولت و ملت همدلی و همزبانی