شنبه 2 شهریور 1398
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در جلسه هماهنگی نکوداشت ایثارگران مطرح کرد؛

حفظ ارزش های دفاع مقدس کشور را در مقابل توطئه دشمنان حفظ می کند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/20 13:03 بازدید: 66

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: حفظ ارزش‌های دفاع مقدس می‌تواند کشور را از بحران‌هایی سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی عبور دهد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه؛ مهندس حیدری در این جلسه با اشاره به اهمیت حفظ و صیانت از ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: در همه ی فرهنگ ها ارزش هایی وجود دارد که مورد احترام است و دفاع از حریم کشور و مردم مورد احترام همه ی جوامع است.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه افزود: امروز کشور ما هر چه دارد از برکت نظام و عزیزانی است که در دوران دفاع مقدس جان خود را فدای آرمان های کشور کردند.
نماینده عالی دولت در شهرستان ادامه داد: تفاوت جنگ تحمیلی ایران با سایر کشورها در آن بود که تمام زورمداران و قدرتمندان تا دندان مسلح در منطقه به جنگ کشوری تازه انقلاب شده که هیچکدام از نهادهای حاکمیتی خود را به طور کامل نداشت آمدند. ویژگی بارز این جنگ نیز حضور تمامی اقشار جامعه در آن بود که با هدف حفظ انقلاب و دفاع از مردم به مبارزه با دشمن قدار پرداختند که این موضوع نگاه دیگری به جهانیان در خصوص جنگ تحمیلی می دهد.
حیدری در پایان تاکید کرد: دفاع مقدس گنجینه ارزشمندی است که باید این تجربه گرانبها را بخوبی به نسل جوان منتقل کنیم تا کشور از آسیب های دشمنان در امان بماند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی