شنبه 2 شهریور 1398
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در نشست با سازمان های مردم نهاد مطرح کرد ؛

رفع مشکلات و توانمند سازی قشر محروم جامعه مهم ترین وظیفه مسئولان است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/23 08:06 بازدید: 77

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: توانمندسازی اقشار محروم و آسیب‌پذیر جامعه از وظایف مشترک حاکمیت و سازمان های مردم نهاد است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه؛ مهندس حیدری در این نشست با بیان این اینکه نمی توان از این نکته غافل شد که فعالیت سازمان های مردم نهاد می تواند دریچه ای رو به توسعه در فضای کنونی کشور باشد اظهار داشت: این تشکل ها می توانند به عنوان واسطه بین مردم در زمینه ی بهبود و بالا بردن سطح رفاه قشرهای محروم و آسیب پذیر کمک شایانی به حاکمیت در کنترل وضع موجود کنند.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه تکریم قشر محروم جامعه را بسیار مهم دانست و گفت: فضای زندگی محرومین و معلولین جامعه فضای امتحان مسوولان است و نباید لحظه‌ای در این عرصه کوتاهی کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان خواستار نشست های فصلی برای تبیین رویکرد بهتر سازمان های مردم نهاد جهت ارائه خدمت به محرومین و فعالیت های آنان در بخش های دیگر شد.
وی همچنین از روسای ادارات بهزیستی و کمیته امداد خواست با تدوین برنامه ای مدون مقدمات مراجعه مسئولان شهرستان به محل استقرارسازمانها و موسسات خیریه بمنظور ملاقات با افراد تحت سرپرستی آن نهادها شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی