سه شنبه 2 مهر 1398
به ریاست فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه؛

جلسه کمیته شهرستانی GNAF برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/20 10:58 بازدید: 78

صبح امروز جلسه کمیته شهرستانی GNAF به ریاست فرماندار و با حضور مدیرکل پست استان گیلان در فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه؛ مهندس حیدری در این جلسه ضمن قدردانی و تشکر از خدمات رسانی شرکت پست در اجرای برنامه های انجام شده ای چون طرح سیماک در سطح شهرستان اظهار داشت: نظام آدرس دهی استاندارد مکانی در سطح شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به اینکه این طرح یکی از طرح هایی است که در اجرای توسعه دولت الکترونیک نقش آفرین است، شرکت پست – بخشداران و شهرداران و دستگاههای مرتبط باید با عنایت به فضای همدلی و تعامل مثبت زمینه تسریع اجرای طرح را فراهم سازند.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه افزود: این پروژه یک طرح ملی است و آستانه اشرفیه یکی از شهرستان های پایلوت در استان گیلان به شمار می آید . پیاده سازی این طرح دارای مزایایی از قبیل امکان برقراری ارتباط بین پایگاه‌های اطلاعاتی مختلف موجود در کشور، امکان استفاده‌ وسیع‌تر از اطلاعات مکانی و مدیریت بر روی‌داده‌ها ، خدمات و تبادل اطلاعات در حوزه‌های مختلف کشور و همچنین ترویج فرهنگ استفاده از آدرس استاندارد ملی در میان شهروندان می باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه تاکید کرد: بی‌تردید کیفیت اجرای طرح، ارتباط مستقیمی با کیفیت مجموعه داده‌های سازنده‌ی آن خواهد داشت که طبعاً همدلی و همکاری مستمر و مؤثر سازمان‌ها و نهادهای مختلف به‌ ویژه نهادهای اصلی متولی را می‌طلبد.

گالری عکس مرتبط کمیته شهرستانی GNAF
دولت و ملت همدلی و همزبانی