چهارشنبه 24 مهر 1398
به ریاست فرماندار فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه صورت گرفت ؛

چالش ها ومشکلات منتقلین کلان شهرها در بندر کیاشهر مورد بررسی قرار گرفت

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/16 14:09 بازدید: 57

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: در نشستی که روز گذشته در دفتر فرمانداری آستانه اشرفیه برگزارشد موضوع اسناد صادر شده در خصوص واگذاری زمین به منتقلین کلان شهرها در بندر کیاشهر مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه؛ در این نشست مهندس حیدری پس از استماع دیدگاه های مطرح شده گفت : یک سری کارمندان دولت در کلان شهرها بر اساس سیاست های حاکمیت و به منظور کاهش استقرار جمعیت در شهرهای بزرگ ، زمین هایی از جمله در بندر کیاشهر به آنان واگذار شده است که در حال حاضر برای آنان ایجاد حق شده است.
رحیم حیدری افزود : زمین های که اسناد آنان صادر و در اداره مسکن و شهرسازی وجود دارد جا دارد شهرداری بندر کیاشهر ، نقشه و مشخصات دقیق محل را در اختیار ادارات برق ، گاز ، مخابرات و آبفا قرار دهد تا دستگاه های خدمات دهنده با حداکثر توان خود نسبت به ایجاد تاسیسات زیر ساختی و استعلامات پیگیری های لازم را انجام دهند.
نماینده عالی دولت در شهرستان از روسای ادارات مسکن و شهرسازی و پارک ملی بوجاق خواست ظرف مدت ۱۰ روز چالش ها و مشکلات فرا روی زمین های واگذارشده کلان شهرها در بندر کیاشهر را با حضور مدیران کل حفاظت و محیط زیست ، مسکن و شهرسازی و معاون عمرانی استانداری در کیاشهر برگزار تا چالش ها و مشکلات مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد وتصمیمات لازم اتخاذ شود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی